Szalona Piątka daje nawet 40% zwrotu w Carrefour?

Szalona Piątka daje nawet 40% zwrotu w Carrefour?

Witaj,

W filmie o tym mówię, ale jeszcze raz: wybacz za złą jakość filmu i moją złą jakość na filmie :). Wpadłam na pomysł dzisiejszej nocy: może obrazowo przedstawię Wam korzyści jakie daje Szalona Piątka.

Jak już wiesz,

Szalona Piątka

jest w Carrefour. Rozpoczyna się dzisiaj, czyli 4 października, a kończy 31.10.2016 roku. Co Ci daje? Jeżeli zrobisz zakupy pięć razy, to za jedne z pięciu otrzymasz zwrot. Pamiętaj, że za te najtańsze!!! Sensowne więc jest robienie zakupów na zbliżoną kwotę. Możesz oczywiście robić wielokrotność 5 zakupów i mieć kilka kart Szalonej. Podziel je sobie na zakupy o mniejszej, średniej i dużej wartości. Szalona Piątka nie staruje po raz pierwszy. Moje udokumentowane oszczędności możesz sprawdzić: październik 2015 i luty 2016 z małym podsumowaniem. Myślę, że warto już dzisiaj zacząć i w październiku kupić trochę więcej rzeczy na zapas, czy to ze środków chemii domowej, kosmetyków czy też jedzenia, które można przechować. Jest naprawdę wiele takich produktów. Dlatego proponuję, ołówki w dłoń i do dzieła: planujemy swoje zakupy, żeby później móc pozwolić sobie na więcej :).

A, dostałam kilka pytań pod tytułem, czy Carrefour mi płaci za taką reklamę? Z przykrością muszę powiedzieć, że nie. Ale mógłby. Polecam go, ponieważ tam najbardziej zyskuję. Jeśli macie jakieś chody w Carrefour, to w sumie możecie szepnąć słowo, że jest taka Sylwia, która reklamuje ich sklep. Tylko gorzej jak zorientują się ile ja zyskuję na zakupach u nich i przestaną mnie wpuszczać do sklepu ;). Jeśli chcecie korzystać oprócz Karty Dużej Rodziny dodatkowo z Lyoness, to zapraszam!!!