Szalona Piątka 3,2,1 START

Szalona Piątka 3,2,1 START

Szalona Piątka

powraca do Carrefour. Uwielbiam tę promocję i muszę szczerze powiedzieć, że mocno za nią tęskniłam. Wiem o tym już od kilku dni, bo miłe Panie z mojego Carrefoura poinformowały mnie o tym :). Możecie zobaczyć jak wyglądały poprzednie edycje tutaj :).

Co daje nam

Szalona Piątka? Jedne z pięciu zakupów GRATIS!!! Dobre czy dobre :)? Superowe! Bo w październiku, a dokładnie od 4 do 31, możecie zaoszczędzić na swoich zakupach nawet 40%!!! Ale żeby to zrobić trzeba podejść do zakupów bardzo metodycznie i rozłożyć je na czynniki pierwsze. Po pierwsze

zaplanować

ile w tym miesiącu mogę wydać. Proponuję Wam zrobić naprawdę duże zakupy, zaopatrując się do domu w rzeczy, które mogę dłużej poleżeć. Teraz warto też zrobić już zakupy prezentowe Mikołajowo – Gwiazdkowe. Oszczędzicie nie tylko pieniądze, ale także czas :). Bo wtedy, kiedy miliony Polaków ruszą na polowanie zakupowe, Wy będziecie mieć już tę sprawę ogarniętą :). Wszystkie makarony, kasze, cukry, mąki, wody, soki, przetwory, rzeczy papiernicze, wystroju wnętrz czy chemia domowa. Na to możecie przeznaczyć budżet listopadowy, a i tak będziecie do przodu.

Jak dobrze wykorzystać

Szaloną Piątkę? Jeżeli już wiesz mniej więcej ile możesz wydać w październiku, to rewelacyjnie. Moja propozycja jest następująca: podziel sobie swoje zakupy na różne nominały (np. te około 150 zł, 50 zł czy 500 zł). Jeżeli np. wiesz, że wydasz 3250 zł (oczywiście to mogą też być sprzęty AGD czy ubrania – wszystko co jest do kupienia w Carrefour oprócz papierosów, alkoholi i preparatów do wczesnego żywienia niemowląt), to możesz podzielić je następująco: 5 zakupów po 500 zł (wydane 2500zł – zwrócone w postaci e-bonu 500zł) oraz 5 zakupów po 150 zł (wydane 750zł – zwrócone 150 zł). I pamiętaj, że zwrócą Ci za najniższy paragon z tych pięciu!!! Dlatego warto mieć więcej kart o różnych “nominałach” i w ten sposób realizować transakcje. Macie na starcie 20% zwrotu za zakupy, oczywiście jeżeli zrobicie to metodycznie ;). Szalona Piątka nie eliminuje

Karty Dużej Rodziny.

Łączy się z nią oczywiście. Więc z każdych zakupów otrzymujecie jeszcze z powrotem 10% w postaci e-bonu. I tutaj też warto robić te zakupy przemyślane. Dlaczego? Bo pamiętajcie, że dostajecie 10% za każde wydane 50 zł. Czyli jeśli wydasz 50,01 zł, to dostaniesz e-bon z kwotą 5 zł; ale także jeśli wydasz 99 zł, to dostaniesz bon na 5 zł. Gdyby kwota wydana równała się 100 zł, wtedy wędruje do Ciebie bon o nominale 10zł. Czasami warto coś zaplanować, policzyć, żeby mieć większe korzyści.

I mamy jeszcze

jedną możliwość wyciągnięcia pieniędzy z Carrefour, a to dzięki firmie Cashback World, z której ja sama korzystam od siedmiu lat i zarabiam na moich zakupach. W Polsce jest ponad dwa tysiące partnerów handlowych, a na Świecie 80 000, którzy płacą mi tylko dlatego, że pokazuję przy kasie bezpłatną kartę Cashback World. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby uzyskać więcej informacji na ten temat, to zapraszam na webinar – tutaj można się zapisać na niego; natomiast jeżeli ktoś z Państwa jest gotowy, żeby otrzymać taką bezpłatną kartę, wystarczy do mnie napisać tutaj. Wszystko Państwu wyjaśnię i zaprezentuję.

Życzę Państwu

owocnych i przemyślanych zakupów w Carrefour w październiku. Cudownego dnia :). Na naszej grupie na FB, nagram Państwu filmik dotyczący programu Szalona Piątka.