Startują najlepsze promocje w tym roku – 11.11 Global Shopping Festival

Startują najlepsze promocje w tym roku – 11.11 Global Shopping Festival

Najlepsze promocje, 11.11 Global Shopping Festival

Dzisiaj jest wielkie święto zakupowe w Azji, przeceny sięgają do 70%. W Polsce jeszcze mało znane. Dzisiaj obchodzony jest Dzień Singla. Wiąże się to ściśle z datą, czyli czterema jedynkami. My świętujemy 100 rocznicę odzyskania Niepodległości, a w Azji świętują zetknięcie się ze sobą czterech samotnych jedynek 11.11 – stąd właśnie Dzień Singla. Z tej okazji samotne osoby kupowały same dla siebie jakiś prezent, stało się to tradycją. Ale dopiero gdy w 2009 roku, znany serwis Alibaba z tej okazji zorganizował wyprzedaż niektórych towarów,  wtedy zaczęło się wielkie święto zakupowe, czyli Global Shopping Festival. To w jaki sposób, my Polacy, możemy skorzystać z tych przecen?

Poprzez kilka portali aukcyjnych,

inaczej nazywanych market place, najlepsze przeceny w tym roku mogą stać się także naszą okazją. Oto kilka tych, z których możecie skorzystać: AliExpress, Lightinthebox, Gearbest, Banggood, Joybuy. Rzeczywiście jest ich kilka. To wobec tego, który z nich jest najlepszy? Oczywiście będę się kierować moją subiektywną opinią, ale dla mnie zdecydowanie AliExpress.

Po pierwsze

jest tłumaczony na język polski, dzięki czemu możesz wszystko przeczytać w swoim ojczystym języku. AliExpress można porównać do naszego Allegro. Znajdziecie tam wiele różnych kategorii; od ubrań poprzez zabawki, aż do elektroniki. W tym roku takie kategoriach znajdziesz rzeczy z wyprzedaży, czyli najlepsze promocje:

WYPRZEDAŻ 11.11

Po drugie

ma do płacenia podpięte bezpieczne płatności PayU oraz Przelewy24. Możesz oczywiście skorzystać z innej formy płatności, czyli np. wykorzystać swoją kartę kredytową czy skorzystać z płatności na poczcie. Jednak jeśli posiadasz konto w banku, to z łatwością zapłacisz na AliExpress dzięki Przelewy24. Do tego nie musisz się martwić o przewalutowanie, ponieważ banki na bieżąco przeliczają wymianę po bieżącym kursie. Kupujesz najlepsze promocje w dolarach, płacisz złotówkami. Oczywiście możesz także zapłacić jeszcze szybciej poprzez BLIK, jeśli tylko go używasz. Zakupy na AliExpress są w związku z tym bardzo bezpieczne.

Po trzecie

korzystam z AliExpress, ponieważ jest we wspólnocie zakupowej Cashback World, dzięki której mam jeszcze dodatkowe korzyści. To znaczy mam zwroty pieniędzy za każde zakupy zrobione poprzez stronę www.cashbackworld.com/pl. Żeby otrzymać zwrot pieniędzy, musisz być zarejestrowany w Cashback World. Każdy uczestnik ma swoje hasło i login. Wtedy po zalogowaniu na swojej stronie w Cashback World, wyszukuję partnera handlowego, który mnie interesuje (sklepów online jest ponad 400, wszystkich w Polsce ponad 4.000, a na Świecie ponad 120.000). W naszym przypadku wyszukuję AliExpress, wchodzę na sklep i kupuję normalnie. A to już jest sieć naczyń połączonych, to znaczy Aliexpress ma zwrócić pieniądze do Cashback World, a Cashback World do mnie!!! Tak otrzymuję pieniądze za swoje zakupy od 8 lat, a z Aliexpress korzystam od 3 lat i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Jeżeli i Ty chcesz skorzystać dzisiaj i jutro z ogromnych przecen na AliExpress i dodatkowo otrzymać jeszcze za to częściowy zwrot pieniędzy, to zarejestruj się bezpłatnie i niezobowiązująco tutaj ⇒ bezpłatna rejestracja.

Dzień Singla,

czyli święto zakupowe, trwa w tym roku dwa dni. Zaczął się 10.11 o godzinie 14.00, a zakończy się 12.11.2018 roku również o godzinie 14. Także macie jeszcze trochę czasu, żeby pochwycić okazje. ALE UWAGA!!! Nie radzę Wam robić tam zakupów z myślą o świątecznych prezentach, ponieważ na Wasze zakupione towary możecie czekać nawet do trzech miesięcy. Przeważnie paczki przychodzą po 3-4. tygodniach, ale naprawdę często docierają do Polski po 2-3 miesiącach. Życzę Wam udanych zakupowych łowów, niech najlepsze promocje będą Waszymi :)!!!

To dopiero wstęp

do przecen. Już wkrótce przed nami Black Friday (23.11) oraz Cyber Monday (26.11). Bądźcie czujni 🙂

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.