Okazje w Carrefour jeszcze lepsze?

Okazje w Carrefour jeszcze lepsze?

Okazje w Carrefour coraz lepsze?

Moim zdaniem tak. Oczywiście za chwilę Wam wszystko wyliczę i pokażę. Jednak na początku proszę o wybaczenie tej długiej ciszy w eterze. Ostatni miesiąc cały czas pędziłam… I choć nie mam zamiaru za bardzo zwalniać ;), to i tak obiecuję, że zdecydowanie częściej będą pojawiać się wpisy. Ten dzisiejszy, być może krótki, ale dla wielu z Was, mam nadzieję, wartościowy.

Zaczęło się miesiąc temu…

Carrefour rozpoczął kampanię zachęcającą do pobrania ich aplikacji. Ja zrobiłam to już wcześniej, ponieważ zawsze na dwa dni z wyprzedzeniem otrzymuję dzięki temu od nich gazetkę promocyjną i mogę zaplanować dobrze swoje zakupy. Ale nowa usługa polega na wykorzystywaniu aplikacji do robienia tańszych zakupów. Jak to wygląda? Instalujesz aplikację, aktywujesz ją podając swój adres mailowy i korzystasz. Nowe okazje w Carrefour to możliwość aktywowania przeróżnych kuponów, dzięki którym możesz kupić kilkadziesiąt produktów dużo taniej. Obecnie (na dzień 27.09.2016 roku) dostępnych jest 21 kuponów, m.in.: -30% na wszystkie proszki do prania, kaszki NESTLE 230 g za 5,49zł, Kawa Jacobs Velvet 200g za 13,99zł, woda nałęczowianka 6-pak za 6,99zł, płyn do mycia naczyń LUDWIK 1150g za 3,99 zł. Jeśli znacie ceny tych produktów, to wiecie, że za mniej nigdzie nie kupicie. Jak do tej pory

największy deal

zrobiłam kupując największą pakę pieluch pampers +4 (120 sztuk) w cenie 69,90 złotych (do tego jeszcze inne zniżki, o których w dalszej części wpisu). No dobra, to w sumie może na tym przykładzie pampersów. Jak wiecie z Kartą Dużej Rodziny mamy 10% zniżki w postaci e-bonu na kolejne zakupy za każde wydane 50 złotych. To nawet gdybym kupiła tylko te pieluchy (oczywiście tak nie było), to kosztowałyby 5 zł mniej, czyli 64,90 zł. Do tego jeszcze 2% Cashback (zwrotu gotówki) za każdą wydaną złotówkę dzięki Lyoness, czyli 1,39 oraz 0,41 Shopping Point także z Lyoness (czyli dodatkowo realnie 10 złotych). To tak naprawdę pieluchy kosztowały mnie 53,51 złotych, co daje za sztukę wynik 44 groszy. Kupicie gdzieś taniej???

Jeśli nie,

to naprawdę warto zainteresować się łączeniem Karty Dużej Rodziny z Lyoness i w tym przypadku z aplikacją Carrefour. Oczywiście Lyoness z Kartą Dużej Rodziny łączy się jeszcze u kilku innych partnerów handlowych. Warto się zainteresować i korzystać. Jeśli chcecie wiedzieć gdzie, dajcie znać. Skrobnę kilka słów. Pamiętajcie, że zarówno Karta Dużej Rodziny, jak i karta programu lojalnościowego Lyoness są bezpłatne. A ta druga daje Wam ogrom możliwości.

Do następnego wpisu, buziaki 🙂