Jak zostać partnerem Karty Dużej Rodziny i właściwie po co?

Jak zostać partnerem Karty Dużej Rodziny i właściwie po co?

To zanim odpowiem na pytanie JAK, to zapytajmy

PO CO

zostać handlowcem udzielającym zniżek dla dużych rodzin?

Po pierwsze

jest to mega reklama skierowana do bardzo dobrej, ściśle określonej grupy docelowej – rodzin wielodzietnych, które z racji swoich pokaźnych rozmiarów, zdecydowanie więcej wydają. A jeśli wydają dużo, a chcą zaoszczędzić, to na pewno szukają różnych możliwości. Dlatego wiele osób korzysta z Karty Dużej Rodziny, chociaż nie każdy zna jeszcze wszystkich partnerów handlowych. Do tego służy wyszukiwarka, w której każda firma, będąca partnerem KDR jest umieszczona.

Czyli po drugie

jest to skuteczna reklama i do tego bezpłatna. Płacisz tylko wtedy, kiedy przychodzi do Ciebie klient z Kartą Dużej Rodziny. Ale jest to zdecydowany, gotowy klient do transakcji.

To znaczy po trzecie,

że jako partner KDR otrzymujesz to, czego chcą firmy. Nowego klienta ukierunkowanego na wydawanie pieniędzy w Twojej firmie. A co jeszcze z tego masz?

Prestiż!!!

Zostajesz właścicielem firmy, która wspiera politykę prorodzinną, dba o przyrost naturalny w Polsce. Widać, że zależy Ci na dużych rodzinach. Także bardzo mocno zyskujesz

wizerunkowo!

To wiemy już PO CO masz zostać partnerem KDR, teraz szybka odpowiedź na pytanie JAK. Bardzo prosto! Wystarczy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy tutaj i już. Teraz trzeba tylko czekać na odpowiedź i akceptację z Ministerstwa. Otrzymacie naklejki, takie jak te u góry postu i zostaniecie OFICJALNYM PARTNEREM KARTY DUŻEJ RODZINY :)! I ja chętnie wtedy skorzystam z Waszych usług.

CZEKAMY NA WAS!!!