Jak wykorzystać Kartę Dużej Rodziny do znaczącej poprawy budżetu rodzinnego?

Jak wykorzystać Kartę Dużej Rodziny do znaczącej poprawy budżetu rodzinnego?

Karta Dużej Rodziny

w portfelu, a wielu z nas nie wie jak ją wykorzystać. Dużo zamieszania, mało informacji. Istnieje strona rządowa, gdzie można się wszystkiego dowiedzieć. Istnieje także rozbudowana ustawa. Ale czy komuś z Was chciało się to przeczytać? Tak z ręką na sercu :).

Przeczytałam

wszystko co tylko było możliwe do przeczytania na temat Karty Dużej Rodziny i postanowiłam się z Wami swoją wiedzą podzielić. Jeśli przyjmiecie ją ode mnie, to z korzyścią dla Was. Jeśli nie, to też oczywiście macie do tego prawo :). Postarałam się wyciągnąć ze wszystkiego

najważniejsze i najbardziej praktyczne wiadomości.

Jeśli zdarzyło Ci się czytać mojego bloga, to wiesz, że interesują mnie sprawy oszczędzania (nie tylko dzięki KDR). Bo oprócz Karty Dużej Rodziny używam także… i tutaj poczekajcie chwilkę. Wszystko po kolei. Mogę tylko powiedzieć, że w moim ulubionym Carrefourze za każdym razem oszczędzam nie 10% a 15% i jeszcze biorę coś dodatkowo :). W Almie nie 5%, a 9% i też dodatkowe złotówki… W Krakowskim Leroy Merlin nie tylko 10% z Krakowskiej Karty Dużej Rodziny, a w sumie 14%.

Czy jest to warte zainteresowania?

Jeżeli tak, to zapraszam do pobrania pierwszego raportu “Jak wykorzystać Kartę Dużej Rodziny do znaczącej poprawy budżetu rodzinnego?”. Będziesz chciał, to otrzymasz ode mnie sporą dawkę informacji. Co z nią zrobisz, zależy już tylko od Ciebie. A teraz gratuluję Ci podjęcia decyzji, i nie ważne jaka ona będzie :). Miłego kolejnego dnia, który może być dla każdego odrobinę tańszy :).