Karta Dużej Rodziny i 15% zwrotu w Carrefour?

Karta Dużej Rodziny i 15% zwrotu w Carrefour?

Karta Dużej Rodziny

jest wykorzystywana przez Was w mniejszym lub większym stopniu. Niektórzy częściej korzystają z gminnych, inni z ogólnopolskiej, a jeszcze pozostali wcale jej nie używają. Do tej pory przedstawiłam Wam różne możliwości wykorzystania Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Otrzymaliście ode mnie raporty (oczywiście te osoby, które chciały 🙂 ) zawierające informacje dotyczące ustawowych zniżek KDR, partnerów sieciowych, sklepów internetowych i stacjonarnych.

Czy zdarzyło się Wam,

że ktoś “małodzietny” lub bezdzietny powiedział, że”Wy to macie super – macie takie zniżki, a my nic”? Mnie zdarzyło się kilkakrotnie, że zazdroszczono mi Karta Dużej Rodziny. Na szczęście takie osoby wcale nie są pokrzywdzone :). Istnieje program lojalnościowy, który obecny jest w 46 krajach na całym świecie, a oferuje zwroty za zakupy u wielu partnerów handlowych. Tak jak w Karcie Dużej Rodziny mamy partnerów handlowych dużych (sieciówki), sklepy internetowe oraz małych i średnich przedsiębiorców. Ale teraz najlepsza informacja dla Nas, Wielodzietnych, Kartodużorodzinnych!!!

Zniżki można łączyć!!!

W jaki sposób? Wielu partnerów handlowych funkcjonuje zarówno w Karcie Dużej Rodziny, jak i w moim programie lojalnościowym. Przykładowo: Carrefour (w sumie 15%), Alma (w sumie 9%), W.Kruk (w sumie 14%), Vistula i Wólczanka (w sumie 15%). Od lutego 2015 roku łączę oba programy i widzę jak pieniądze do mnie wracają. To jest naprawdę fajne. W moim programie są jeszcze m.in tacy partnerzy jak: BP, Empik, Tesco, Vision Express, Saturn, Media Markt, Leroy Merlin, Czas na Herbatę, Top Secret, Takko, Go Sport, Orlen, Deni Cler. Jedynym partnerem pojawiającym się w obu programach, u którego zniżek nie da się połączyć, jest Orlen. Akurat ja wykorzystuję ten drugi program do tankowania :). Jest tu także wiele znanych sklepów internetowych, między innymi: Tchibo, Deichmann, Douglas, IPerfumy, Sephora, Aliexpress, Groupon, Black Red White, eZebra, Ravelo, Matras, Mango, Booking.com, DaWanda, Intymna, Endo. W sumie jest tu już prawie 1800 partnerów handlowych, którzy płacą mi tylko za to, że robię u nich zakupy. Jeżeli i Ty chcesz korzystać i zacząć zarabiać na swoich zakupach, to zapraszam na moją stronę, na której dowiesz się więcej szczegółów o tym jak się zarejestrować do programu i jak z niego korzystać: Program do zarabiania na zakupach, z którego korzystam od 5 lat. Kliknij tutaj.

Pojawi się mnóstwo pytań

i to jest jak najbardziej zrozumiałe. Podstawowe: dlaczego te firmy płacą nam za zakupy? Ponieważ jesteśmy bardzo silną wspólnotą zakupową, która po prostu negocjuje: przyprowadzimy Wam rzeszę klientów, w zamian ile procent oddacie naszym klientom? Tutaj każdy zyskuje. My, bo mamy zniżki. A partnerzy handlowi, bo mają zwiększony obrót. Nasz program lojalnościowy także dostaje procent dla siebie, który przeznacza m.in. na dwie fundacje: Child&Family Foudation oraz Greenfinity.

Program jest bezpłatny i niezobowiązujący.

Rejestrujesz się i robisz zakupy poprzez program i otrzymujesz korzyści, albo nie. Możesz zawsze robić zakupy tak, jak dotychczas. Po prostu dostawać towar i pozbywać się pieniędzy. Ja od lat dostaję towar i część pieniędzy także do mnie wraca. Teraz naprawdę ciężko wydać mi pieniądze tam, gdzie mi nie płacą. Chyba naprawdę mocno się rozpuściłam :).

Zapraszam do programu.

Chętnie wytłumaczę Wam jak można wycisnąć z niego jeszcze więcej, nie tylko robiąc zakupy, ale także chwaląc się tym, że otrzymujecie zwroty pieniędzy, czyli Cashback z każdych wydanych złotówek (lub innych walut, ponieważ możecie program wykorzystywać na całym świecie :).