Jak kupić zabawki taniej o 80%?

tanie zabawki

Jak kupić zabawki taniej o 80%?

JAK KUPIĆ ZABAWKI ZA 20% ICH WARTOŚCI?

Tylko do jutra możecie skorzystać z fajnej promocji, którą daje teraz Carrefour. 40% zwrotu za zakup zabawek! Interesuje Cię to? Oczywiście wykorzystałam także inne możliwości. Pokażę Wam na moim przykładzie, co zrobiłam i dlaczego zapłaciłam za zabawki mniej niż 30% ich wcześniejszej wartości. Kto z Was jest ciekawy, to zapraszam dalej.

Kupiłam 4 zabawki

i wszystkie były już w momencie zdejmowania z półki przecenione. Pierwsze, Wielkie Laboratorium Naukowe w pierwotnej wersji kosztowało 139 zł, a na półce żółty napis wołał do mnie 59,99 zł!!! To oczywiście wzięłam, tym bardziej, że mój syn marzył o takim.

Druga zabawka,

cały zestaw warzyw, owoców i innych niezbędnych rzeczy do przygotowania w kuchni wspaniałych posiłków dla całej rodziny przez mojego syna Mateusza kosztowała wcześniej 99 zł, a żółta etykieta mówiła, że teraz kosztuje 50 zł – toteż skorzystałam :).

Trzecia,

przeznaczona dla chrześniaczki mojego męża, super lalka, która je, sika, mówi itd. poprzednio sprzedawana była za 279 zł, a na moim rachunku widnieje kwota 149 zł. Tym bardziej, że to początek!!! Jak za chwilę się przekonacie kosztowało mnie to duuuuuuuużooooooooooo mniej. Ale została nam jeszcze

ostatnia w dniu wczorajszym zabawka.

Literkowy hipopotam firmy VTECH, za który zapłaciłam 79,99 zł, zamiast pierwotnej ceny 139 zł. Synek mojej siostry bardzo się ucieszy :). Przynajmniej taką mam nadzieję ;).

Robiąc pierwsze

podsumowanie: za zabawki zapłaciłam 338,98 zł, a gdybym kupowała w normalnych cenach zapłaciłabym 656 zł!!!

I teraz dopiero zaczną się dopiero fajne rzeczy :).

Wydałam ponad 300 zł

na zabawki, dlatego otrzymałam zwrot 120 zł w postaci e-bonu, którym mogę zapłacić za kolejne zakupy. Dodatkowo oczywiście podałam Kartę Dużej Rodziny, dlatego otrzymałam jeszcze 35 zł w postaci e-vouchera do wykorzystania przy następnej okazji (więcej informacji o możliwościach wykorzystania Karty Dużej Rodziny w Carrefour znajdziesz tutaj). A po trzecie wykorzystałam program Cashback World, płacąc bonami i zwrócono mi za zakupy 3%.

To policzmy…

Powinnam zapłacić 656 złotych, zapłaciłam w sumie za wszystkie zakupy (dodatkowo mleko i woda) 352,97. Otrzymałam przy kasie e-bon na kwotę 120 złotych i e-voucher na 35 zł, czyli w sumie 155 zł. A oprócz tego z kwoty 352, 97 dostałam 3% zwrotu z Cashback World, czyli 10,58 zł. Możemy dodać do tego jeszcze 5 złotych, które otrzymam w formie e-bonu za wypełnienie ankiety na stronie Carrefour…

352,97 zł – 155 zł – 10,58 zł = 187,39 zł – 5 zł = 182,39 zł

ZABAWKI WARTE 656 ZŁOTYCH, KOSZTOWAŁY MNIE 187,39 ZŁ 🙂

Jeżeli macie podobne historie, podzielcie się z innymi. Uwielbiam dostawać fajne rozwiązania zakupowe. A jeśli nie używasz jeszcze programu Cashback World, to tutaj możesz się zarejestrować ⇒ bezpłatna rejestracja. Macie tutaj zwroty pieniędzy u ponad 4 tysięcy partnerów handlowych w Polsce i 120.000 na Świecie!!! Samych cudowności dla WAS!!!

Jeżeli nie zdążysz skorzystać z tej promocji, to pamiętaj, że zaczyna się właśnie okres przecen:

Już 11 listopada

w Chinach jest wielkie Święto wyprzedażowe, czyli Dzień Singla. Z tej okazji na znanym marketplace, czyli platformie zakupowej AliExpress czekają nas tysiące przecen nawet powyżej 60% (oczywiście nie tylko zabawki 🙂 )! Ten dzień to Global Shopping Festival na AliExpress. Jeżeli zrobicie zakupy będąc zarejestrowanym klientem Cashback World, otrzymacie jeszcze dodatkowy zwrot z zakupów. A przed nami

Black Friday,

czyli dzień wielu szalonych wyprzedaży w sklepach stacjonarnych i online – w tym roku już 23 listopada. Przygotuj się, bo niektóre sklepy dają oferty dużo wcześniej!!! Już wkrótce przygotuję artykuł na ten temat :).

Cyber Monday

w tym roku wypada 26 listopada. Cyber Monday dotyczy wyprzedaży w sklepach internetowych i platform aukcyjnych, czyli tzw. Market Place.

Wspaniałych łowów 🙂